Multimeter die meer dan 10 A meet???
Je kunt ook de weerstand naar aarde meten met een multimeter (wel aan de goede kant meten, dus niet de 12V kant van de zekering). Achterlicht + stadslicht is trouwens meer in de richting van 1A of zo, dus zelfs als stroom is het nog wel te meten denk ik.
Met dat lampje werkt niet, want wanneer ik het lampje gebruik in plaats van de tegenovergestelde zekering (rechter stadslicht en linker achterlicht) Dan gaat het lampje wel branden, maar branden die lampen ook niet meer. Zet ik de zekering weer terug dan werkt dat deel gewoon zoals het hoort. Ik heb zo'n klein lampje van de dashboard verlichting gebruikt.
Nee dat snap ik, maar ik zei ook een stadslichtje geen dashboardlampje. Weerstand van een dashboardlampje is te hoog tov stadslicht/achterlicht, dus daar komt niet genoeg stroom meer doorheen. Eventueel achterlicht eruit draaien, dan hou je teststadslicht + echte stadslicht in serie over, dan moeten ze echt allebei gaan branden (als de kortsluiting is opgeheven natuurlijk).
---
Eric