

Geen idee waar of wanneer, maar dat moet me een klap geweest zijn..
Dit was in de Anna Paulownastraat volgens mijj.Geen idee waar
Dat had wel gezien, maar in welke plaats wist ik niet. Ik ben niet bekend in Den HaagDit was in de Anna Paulownastraat volgens mijj.Geen idee waar
---
Eric
Ik wel, maar ik had het Vredespaleis weer niet herkend.Dat had wel gezien, maar in welke plaats wist ik niet. Ik ben niet bekend in Den Haag
Hoho, de dame valt in de G klasse. Ze heeft dus dubbel GZo te zien kwam de Alfa van rechts, en heeft de politie proberen te ontwijken en daardoor wat te enthousiast aan het stuur getrokken.
Met het zwaartepunt van een dame met cup dubbel F is er dan al snel geen houden meer aan.
Wat me wel opvalt is de flinke schuiver die de 156 gemaakt heeft, dat is met een beste snelheid gegaan.
Zie ze nog vaak zat in een G. Touareg, zie ik eigenlijk alleen maar die Ambulance.Wel een oudere foto, heb al tijden geen G-klasse gezien bij onze 'vrienden'.
Rijden tegenwoordig in zo VW jeep
Die 156 hebben ze nooit zien aankomen, hebben allemaal zwarte dozen op hun hoofd...