Dit onderwerp is wel eerder voorbij gekomen maar ik kan het niet terugvinden...
Ik heb concreet een auto op het oog om te importeren maar heb eens gelezen dat, als je bij de RDW kan aantonen dat de auto (veel?) eerder geproduceerd is dan de datum van de eerste toelating, de RDW de prouctiedatum van de auto kan hanteren. Hoe werkt dit precies en wat voor bewijs wordt geaccepteerd?
Accepteert de RDW bijvoorbeeld een mailtje van AR Italië met hierin een verklaring of is bijvoorbeeld een uitdraai op basis van chassisnummer bij de lokale dealer ook voldoende? Neem je een dergelijke verklaring mee naar het RDW station?
En zijn er veel zaken gewijzigd in de BPM berekening? Ik heb enkele BPM calculators er op losgelaten maar krijg verschillende resultaten (voor een auto uit 1986). (ik zou zeggen dat de BPM daarop 0 zou moeten zijn)
Tips? Links?