Fotootje van de bevestiging:

Ba
Dus het zwarte plaatje moet er gewoon af waarna het plaatje waar het silentblok in zit, vast gebout moet worden op de carrosserie?Die middelste bout in het silentblok,gaat normaal een bout doorheen die de vlamdover op zijn plaats houd,en steun,speling geeft.
Oke, dan is het een klare zaak. Iemand toevallig nog een juiste steun liggen ?Dit is een ophangbeugel voor een kat op willekeurig welke 75. (oké, de twee delen zitten wat vreemd gedraaid t.ov. elkaar, maar dat wijst zich vanzelf)
Heb je een versie zonder kat (en dus wel een zgn. vlammendover), dan hoort daar een nèt iets ander beugeltje bij.
Dit is een ophangbeugel voor een kat op willekeurig welke 75. (oké, de twee delen zitten wat vreemd gedraaid t.ov. elkaar, maar dat wijst zich vanzelf)
Heb je een versie zonder kat (en dus wel een zgn. vlammendover), dan hoort daar een nèt iets ander beugeltje bij.