Hallo,
Ik vroeg mij af of iemand een foto heeft, of aansluitschema heeft van de leidingen naar de HRC.
Het zit namelijk zo, de auto is bij een garage ontlucht en die zeiden dat de leidingen verkeerd zaten en dat ze deze hebben omgegooid.
Remmen, blokken, slangen en HRC(gereviseerd) zitten er nieuw in. De remdruk is echter dramatisch, pas met het pedaal tegen de bodem beginnen de remmen te werken.
Controle op de rembank kwam geen remverschil l/r uit.
Ik wil snel naar een goed bedrijf gaan voor een analyse, maar als iemand mij bij voorbaat kan helpen met de aansluitingen ben ik daar dankbaar voor.
Het betreft een '91 Alfa-75 TS. Deze heeft dus niet de oude HRC die ook op alfetta's, giulia's e.d. zit maar een nieuw systeem(BDX-BOSCH) waarbij de aansluitingen omgegooid zijn. Het werkplaatshandboek heeft alleen schema's voor het oude type, vandaar deze oproep.
Adriano



