di apr 01, 2008 22:38
Spijt me dat ik, als moderator zijnde, het slechte voorbeeld geef en dit terug oprakel (maar dat interesseert me geen ene moer) , maar eerlijk gezegd word ik de laatste tijd weer behoorlijk misselijk van sommige dingen. Er is een wezenlijk verschil tussen:
- iemand belachelijk maken OF
- een grapje maken waarin je vooral jezelf in twijfel trekt, omdat je zelf het antwoord niet weet.
Frank's posting valt onder de laatste categorie.
Voor de rest nog veel plezier met de spelletjes. Sander is ook weer een illusie armer. Leuk, als je door je gezondheid geen Alfa meer KAN rijden en je vrienden (tenminste, dat dacht je toch), je aankijken omdat je een technisch vraagje stelt over een auto, waarmee je gelukkig nog wel kan rijden.
Ik heb dit bewust niet in dat topic gereageerd, of ik had dingen geschreven waar ik erg veel spijt van zou gehad hebben. En dat moeten anderen ook maar eens leren: DENKEN vooraleer op de "OK" knop te klikken.
En voor de rest even goede vrienden met iedereen.
Wa gade doen ? DE POLIES BELLEN ?
