
Dan kom ik je vast tegen, ligt bij sommige wat gevoellig, maar als ik de tijd er voor heb in de toekomstprima idee kom vanuit rijswijk via utrecht naar het verre assen. zie je een dikke zwarte pluim ben ik het, lekker zo'n JTDLigt dat register overigens zo gevoelig?
HmmmmLaat ik hier maar geen uitspraak over doen anders krijgen we weer een hevige discussie op ons collega forum van de 145 club.Maar er zijn hier genoeg 145 en 146-gers, toch?!Hallo Tymen QV,
Heel leuk idee van je, maarrre er is helemaal geen register van de 145/146 bij de SCARB, dus waar wil je een colonne vandaan halen?
Groetjes,
Greyhound.zoals vorige keer
![]()
mvg
Tymen QV
I
Goed bezig zeg ik....Dan kom ik je vast tegen, ligt bij sommige wat gevoellig, maar als ik de tijd er voor heb in de toekomstprima idee kom vanuit rijswijk via utrecht naar het verre assen. zie je een dikke zwarte pluim ben ik het, lekker zo'n JTDLigt dat register overigens zo gevoelig?
zou ik het graag willen opstarten met een aantal 145-146 piloten.
Mvg
Tymen QV