Ik heb Gisteren een nieuw luchtfilter op mijn Alfa Spider gezet.
Omdat de orginele buizen naar het lucht filter niet pasten hebben ik deze besteld via samco sport.
Hoe het er nu uit ziet is als volgt: Moterblok--> 90graden bochtje---> LMM---> 90 graden bocht ---> luchtfilter , infeite bijna hetzelfde al het orgineel alleen zitten de bochten in het orgineel achter elkaar dan komt het LMM en dan het luchtfilter. Ziet er nu goed uit alleen nu start mijn motor niet goed meer, tenminste hij start wel maar loopt heel onregelmatig.
Zodra ik het LMM aansluit op het 'stekkertje' valt de motor uit. Zodra ik het stekkertje er uit haal, loopt de motor dus onstabiel, zonder LMM dus.
Heeft iemand enig idee hoe dit kan? is me LMM dan kapot het lijkt mij het logische ? Of heeft het nog enige verschil dat ik me LMM iets dichternaar de motor heb verplaatst?
En is er ook een manier om te checken of je LMM werkt of niet? ( even tussen twee haakjes in de auto zelf brand ook een rood lampje met een soort van spuitje met water er uit) dat was vroeger ook niet
heeft het er mischien mee te maken?
Als iemand hier meer van weet dan hoor ik het graag
mvg
olivier