Vanaf Zandvoort : Miguel Freitas zal de enige (R4B zoekt nog een 2e 156...) 156 van Racing for Belgium bemannen . Een 2e ware mogelijk geweest maar er werd geen vrije auto meer gevonden

piloten voor die 2e waren Tielemans..., Campanico en Olivier Pla geweest . Misschien kunnen ze die van Eoin Murray(die heeft nog niks gelost over btcc 2007) huren ? De auto is deze waarmee Balzan vorig jaar in Monza een 4e plaats in de 2e heat pakte : die krijgt nu bij N-tec 'n 2006 spec. update . De 2e DB-Antonelli wagen is naar Brazilie (Tekprom ? Lucas Molo ?) .
De bedoeling is om ervaring op te doen om volgend jaar naast het fabrieksteam met Fiat Bravo's uit te pakken en dit met benzineversies voor het algemeen klassement en dus niet Diesels voor de Dieselcategorie !
Ze hopen goedkeuring te krijgen om op 22 maart in Zolder de 156 z'n shakedown te geven tijdens de Belcar/Btcs test days .
La vita è Alfa Romeo, senz'Alfa muoio...
anché Abarth mi piace nelle vetture attuali é d'epoca .
Abarth"509"&"512"Trofeo AssettoCorse. La famigliale è un ... Abarth SS daily, Tonale PheV per la famiglia. Gtv6 per le uscite .