do jan 25, 2007 19:37
Nah da's ook de rotmoeite niet
Drie jaar cel voor doodrijden Axelaar
info BN/DeStem: Door Aector Dooms
Donderdag 25 januari 2007 - MIDDELBURG – Een 23-jarige inwoner van Axel is gisteren in Middelburg voor het veroorzaken van een dodelijk ongeval veroordeeld tot drie jaar cel plus zes maanden voorwaardelijk en vier jaar rijontzegging.
De rechtbank vond bewezen dat A. S. vorig jaar 29 september in Axel roekeloos in zijn auto had gereden, waardoor een fietser, de 19-jarige Bjorn de Brouwer uit Axel, om het leven kwam. Voor de rechtbank stond het vast dat de automobilist op de Nassaustraat met hoge snelheid (meer dan 70 kilometer per uur) en piepende banden in een onoverzichtelijke bocht een bus had gepasseerd, daarna naar rechts was gekomen, waar op dat moment twee fietsers reden. De auto schepte het slachtoffer. De bestuurder, die alcohol had gedronken, reed daarna met onverminderde snelheid door. Dit alles werd door de rechtbank als strafverzwarend gezien. „Hij heeft zich niet bekommerd om het slachtoffer en dat aan zijn lot overgelaten. Dit machogedrag wordt hem zwaar aangerekend. Hij heeft welbewust en onaanvaardbare risico’s genomen“, las rechter I. Woltring voor uit het vonnis. De Axelaar had toegegeven asociaal te hebben gereden. De hoogte van het alcoholgehalte kon niet exact worden vastgesteld.
De man had namelijk vlak na het ongeval nog port bij zijn buurman gedronken. Officier van Justitie G. Oosterveld had vier jaar gevangenisstraf, waarvan zes maanden voorwaardelijk en vijf jaar rijontzegging geëist.
nu Fiat 500 Opening Edition, CLS350
vroegah: MV Agusta F4, Seicento Hobby, clk 230 kompressor, Cagiva Mito evo, 156JTSWAGON, 166V6, 155TS18L16V, THEMA16VTURBO, 33 16V, TIPO17D, ABARTH130TC, 323i, ABARTH105TC FZR1000EXUP, FZR600
ooit ? DELTAintergraleEVO