Weet niet of deze al ooit gepost is maar goed , is de moeite
http://italfest2005.alfaromeo-bg.com/RE ... 0boost.wmv
WITWauw, super, dan nog in het wit, mijn lievelingskleur
Wat is er daar dan verkeerd aan?WITWauw, super, dan nog in het wit, mijn lievelingskleur
misschien ligt het aan mij, maar wat is dan het verschil tussen een DUMP en BLOW OF valve? bij beide zorgt ie toch voor de afvoer van overtollige lucht bij gas los? is het niet slechts een andere benaming voor hetzelfde onderdeel?Wat is nu best voor een 75 turbo, een blow-off valve of gewone dump-valve?
Het komt van horen zeggen, maar sommige turbo's hebben niet zo graag een blow-off valve dit i.v.m. inspuiting.
Ik vraag dit omdat ik naarstig op zoek ben naar een turbootje (geen alfa, wel italiaans) en de dump valve komt er zo snel mogelijk op.
Vind wit geen mooie "kleur" voor een auto, dat hoort op de muren in huisWat is er daar dan verkeerd aan?WITWauw, super, dan nog in het wit, mijn lievelingskleur
Weet ik, maar hoe kan het dan iemands lievelingskleur zijnWit is GEEN kleur!