Het lijkt op een slechte verbinding, wat dan een grootte spanning val veroorzaakt op die verbinding.
Ik heb zelf ook bij 1 van mijn 33's dat de startmotor soms niet wilde draaien. Heb eigenlijk nooit onderzocht waar het probleem nu werkelijk in zat, waarschijnlijk slecht contact slot. Het probleem zat bij mij in ieder geval in het hulp relais (start relais) van de startmotor. Ik heb hier dan ook een extra drukknopje voor aangebracht zodat ik rechtstreeks 12 V op dit relais zet.
Bekijk de aansluiting van het hulp relais (start relais) na op corrosie en goed vast zitten, zo ja haal de kabeltjes los en verwijder de corrosie of zet de draadjes goed of opnieuw vast.
Om een andere oorzaak uit te sluiten wil ik je adviseren in ieder geval de elektrische kabels ten behoeve van je startmotor te bekijken op goed vast zitten. Dus bekijk de massa kabel(s) en de kabels op je accu en startmotor.