Bedankt Whizzman.
Een backup is altijd handig. Wanneer ik toch een fles WD40 leegspuit op de bouten die los moeten kunnen die borgmoeren daar ook nog wel bij.
IMAL.... werkt beter.WD40
Ik zet het breekijzer/bandenijzer haaks op de auto inderdaad. Tussen de stabi en de draagarm. Het is wel even schuiven met de arm om hem goed voor het gaatje te krijgen en "diep" genoeg.Dat laatste had je al eerder gemeld en ik ben dan ook erg voorzichtig geweest.
Ik heb een breekijzer tot m'n beschikking en daarmee druk jij dus het ijzer om het rubber van de arm achter gewoon recht. In welke hoek doe je dat? Breekijzer haaks op de zijkant van de auto?
Volgens mij heb ik dat ook geprobeerd maar is me dat niet gelukt. Jouw volgorde van die langste bout eerst had je nl. ook al eens beschreven.