Het scenario. Vriend vraagt of hij je Spider mag lenen voor zijn bruiloft. Tuurlijk geen probleem hartstikke leuk.
Dag van te voren even mooi oppoetsen. Auto staat echt te blinken helemaal klaar voor de rit naar Limburg, de ceremonie en de fotoshoot.
Voor de zekerheid ga ik toch even een stukkie rijden. Dat werd wel geteld 2 meter.......
Want wat ruik ik nu? Benzine? Op zich geen verveldende lucht maar dit werd iets te gortig. Even snel kijken en ja hoor het zeikt echt benizne onder het moterblok. Snel het contact uit en Spider maar even nachtje laten staan.
Wat nu? Beeetje lullig om te gaan bellen dat ie de Spider niet kan gebruiken... was dus even stress.
ANWB maar even bellen want wie kan je 's morgensvroeg anders nog helpen. In no time ter plaatse en de diagnose gesteld. Haarscheurtje in een benzineslang. Zag je met het blote oog niet maar met een beetje benzinedruk spoot het er echt uit. Was binnen 10 minuten verholpen. En ik kon veilig richting Limburg. Was een top dag, mooi zonnetje dus bruid en bruidegom konden prachtig toeren door Maastricht.
Monteur van de ANWB bedankt!! (Ook namens het bruidspaar)