Weleens van "Whiteline" gehoord? Stuk goedkoper dan Eibach, en bij slim inkopen wordt ook verzenden een stúk aantrekkelijkerDan vraag ik me meteen af, passen die ook op de andere 155's?? Want dat zou dan wel eens een veel goedkopere oplossing kunnen zijnehh ja dus

Qua onderhoud: Frans van Poppel, kleine dingen: ikke, moeizame kleine dingen: ikke en medeforummers (al dan niet "van hier")
Ik heb geen idee wat Whitelines kosten, iemand een directe link? Dat is namelijk een van de weinige mods welke ik nog aan mijn auto wil doen.
Edit: gevonden; €390.00 incl verzenden, niet heel goedkoop, scheelt maar 40 euro met de Eibachs (welke binnen een paar dagen geleverd zijn).





 , doe ik het tóch
 , doe ik het tóch  (welke iets sneller is op de tussensprint, maar een dwijl in de bochten).
 (welke iets sneller is op de tussensprint, maar een dwijl in de bochten). maar op dit moment heeft vervangen van de bumper geen zien, aangezien ik de grond soms nog steeds raak! Dit dankzij de drempels in Hilversum centrum (waar mn vriendin woont). Daarom wil ik em dus omhoog gooien, nu lopen de wielen soms ook in de wielkasten
 maar op dit moment heeft vervangen van de bumper geen zien, aangezien ik de grond soms nog steeds raak! Dit dankzij de drempels in Hilversum centrum (waar mn vriendin woont). Daarom wil ik em dus omhoog gooien, nu lopen de wielen soms ook in de wielkasten   en ik moet er wel mee op vakantie van de zomer.
 en ik moet er wel mee op vakantie van de zomer.

 Kortom, bij beetje aanpassen prima mee te rijden, loopt niet aan bij in en uitsturen.
 Kortom, bij beetje aanpassen prima mee te rijden, loopt niet aan bij in en uitsturen.
