Ik werk zelf bij een grote VW dealer in NoordHolland.
Het probleem is dat het verwachtingspatroon voor deze auto`s erg hoog ligt, zowel prive als zakelijk. Een rammeltje wordt niet meer getolereerd.
Bijkomend probleem is inderdaad dat een aantal leveranciers de zaakjes niet op orde hebben en de naam Volkswagen daar een douw van krijgt. Tel daarbij op dat storingen oplossen steeds lastiger en duurder worden, klanten moeten hiervoor vaker langskomen etc. .... Dus tevredenheid daalt.
(Het is dan wel leuk om mijn collega`s gek te maken door te melden dat m`n 145 alleen voor oliewissel en wielenwissel binnenkomt.............).
Wat trouwens wel gezegd mag worden is dat vooral de zakelijke markt zijn vw-tje nog wel eens misbruikt. En maar klagen als ie stuk gaat..
Greetz
Paul
http://www.bandenmotel.nl" onclick="window.open(this.href);return false;
156 SW 1.9JTD 16V 140 PK 2004 was de vorige
Rij nu voorlopig Mercedes.....
Turbolag, the 2 seconds the other driver thinks he has a chance