en duur zijn ze allemaal het is italiaans tenslotte

171kProbleemloze autoos die SWtjes. Hoeveel heeft die van jou eigenlijk gereden ?
neu was ik ook niet bang voorDan hoef jij je voorlopig nog niet te vervelen
helaas past de sebring demper niet. was me verteld dat hij versmald was naar 8v diameter ('t is een 16v demper) maar dat bleek niet zo te zijn. enfin, nog een verloopstukje scoren en het eindstuk netjes maken en dan moet het wel gaan passen.
verlaagd!
helaas past de sebring demper niet. was me verteld dat hij versmald was naar 8v diameter ('t is een 16v demper) maar dat bleek niet zo te zijn. enfin, nog een verloopstukje scoren en het eindstuk netjes maken en dan moet het wel gaan passen.Sorry Hans, komt toch echt onder een 1.7 8V vandaan hoor.
Prima! Het eindstuk is alleen wel anders (zie ad. Van ton).Laat ik nu net een sporteinddemper liggen waaraan een 8v pijp gelast zit!Ruilen? Ik heb juist 16v nodig.
Ik weet het merk niet meer zeker, amar dacht dat het een remus was.