De eerste afbeelding is met een 'stuwklep', de andere zijn hittefilm/hittedraad. Uit mijn hoofd zeg ik dat het heel onwaarschijnlijk is dat een auto van dit bouwjaar optie 1 heeft, ik denk eerder optie 3.
Veel te veel Alfa-onderdelen in mijn schuur. Wie maakt me los?
Als je op Eper zoekt dan moet je even zoeken op chassisnummer dan heb je altijd de juiste onderdelen. Aangezien je een GTV 2.0 16v hebt en die gelijk aan de Spider zou moeten zijn zou je een meter met een hete film moeten hebben. Die zijn niet zo heel erg duur (behalve die van Bosch via de officiële adressen). Bosch 0280 218 019 is het nummer daarvan.
Heren, Bedankt voor de tips.
Ik wist niet dat je op chassisnummer kon zoeken en dan komt de derde afbeelding nr 22 naar voren als: Gewichtsmeter??
Had altijd gedacht dat die dingen ergens anders zaten en ook anders eruit zagen.
Bosch nummer staat niet op Eper wel: 46541253 GEWICHTSMETER. Ik ga morgen even kijken of dit nummer wel op de meter staat.