Pagina 1 van 1

Schakelaartje (?) onder stuurkolom 166, wat is dit?

Geplaatst: zo nov 26, 2017 23:23
door Arjan75qv
Hoi,

Onder de stuurkolom van mijn 166 3.0V6 Sportronic (FL, 2004) zit iets dat lijkt op een zwart drukschakelaartje met een wit hulsje, dat lijkt te voorkomen dat het ingedrukt wordt. Zo te zien is het origineel geplaatst, aangezien de stuurkolom er nette uitsparingen voor heeft.
Ik kan er echter in het instructieboekje niets over vinden.
Iemand enig idee wat het kan zijn?

Re: Schakelaartje (?) onder stuurkolom 166, wat is dit?

Geplaatst: ma nov 27, 2017 12:15
door DAVE
Ik heb het geweten, maar ben het nu even kwijt... :? Ik denk dat het Ed, alias CMVA, was die het me ooit verteld heeft.

Dan maar hulplijn inroepen : CMVA come in !!

Re: Schakelaartje (?) onder stuurkolom 166, wat is dit?

Geplaatst: ma nov 27, 2017 13:01
door Robkg
Heb je een fototje?

Een of andere reset knop is mijn eerste gedachte. Ik moet zeggen dat ik zelf nooit onder m'n dashboard/stuur heb gekeken aan die kant. Staat er niks over in het boekje?

Re: Schakelaartje (?) onder stuurkolom 166, wat is dit?

Geplaatst: ma nov 27, 2017 17:38
door DAVE
Ik weet het weer! Zat ergens ver onder mijn hersenpan verstopt. Als ik me niet vergis dient dit om je contactsleutel te deblokkeren wanneer deze geblokkeerd in het contact zit en er niet meer uit kan.