Pagina 1 van 1
Alfacontrol Alfa 75
Geplaatst: zo sep 18, 2005 10:07
door 75recaro
Het lampje van de alfacontrol ruitsproeierreservoir blijft continue branden.
Ook al is het reservoir helemaal gevuld. Ik heb ook al een nieuwe voeler in het resevoir geinstalleerd maar het blijft branden. Indien ik het stekkertje van de voeler los maak en met elkaar doorlus gaat het lampje uit. Wie weet wat hier aan de hand is?
RE: Alfacontrol Alfa 75
Geplaatst: zo sep 18, 2005 12:50
door Alessandro
Dat hebben, ik schat, 8 op de tien 75's.

Ik ben er nooit helemaal uitgekomen. Blijft erg gevoelig allemaal. Een aanrader voor wat betreft alle valsmeldingen van je Alfacontrol: demonteer het paneeltje en ga willekeurig wat soldeerverbindingen op de printplaat vernieuwen. M.n. die van het stekkerblok.

heeft bij mij al eens geholpen.

RE: Alfacontrol Alfa 75
Geplaatst: zo sep 18, 2005 17:13
door KAS
Weet je wel zeker dat de vlotter in het tankje goed is? Was dat idd een nieuwe voeler of een 2e hands? Die dingen geven vaker storingen nl. Dit alles voordat je een checkcontrol onnodig gaat slopen.

RE: Alfacontrol Alfa 75
Geplaatst: zo sep 18, 2005 19:12
door 75recaro
Klaas, dit was een splinternieuwe voeler die ik nog had liggen.
Re: RE: Alfacontrol Alfa 75
Geplaatst: zo sep 18, 2005 23:48
door lex thissen
Klaas, dit was een splinternieuwe voeler die ik nog had liggen.
Als je stekker "doorverbindt" doet ie het wel zeg je...?
Dan is die vlotter toch echt de laatste schakel in het circuit......ik zal de vlotter door meten met een multimeter.
Lex.