ok, dan ga ik eerst eens zoeken waar die allemaal zitten!
Ik denk dat het electrisch systeem iets anders is dan bij mijn 1981 spider (tenminste ik hoop het wel) maar
waarschijnlijk zit de massa van de koplampen aan iedere kant vooraan als je de motorkap open doet dus naast de radiator ergens.
Is het probleem aanwezig bij alle verlichting (dus dimlicht, grootlicht of stadslicht?).
Anders ook nog even de massa's nalopen bij de achterlampen en er zal ook wel een massapunt in de buurt van de zekeringkast zitten.
Massaproblemen zijn vaak de veroorzaker van de meest vreemde storingen, ik heb mij een keer een breuk gezocht naar een storing
met de ruitenwissers (de interval daarvan) en toen bleken er een aantal massa's wel netjes aan elkaar te zitten maar niet meer aan de
auto verbonden te zijn.
anders even het hele circuit nalopen, volgens mij zitten in dit model spider al relais voor de verlichting?