za mei 17, 2008 19:41
Eezibleed is gewoon te makkelijk voor woorden, ook al vind ik het een beetje Jip en Janneke spul maar het werkt als een dolle. Druk op het systeem via een reservewiel. Je kan als je wil de boel eerst volledig doorspuiten met lucht uit het reservewiel, of gewoon doorspoelen met nieuwe remolie. Het is net alsof je de kraan open zet van de douche.
Als je de HKC vervangt zou ik ook meteen maar de flexibele slang naar het blok vervangen, die is dan ook wel einde oefening. Als je zo ver bent meteen de koppelingcilinder demonteren [verrringen] en hier meteen even alle onderdelen uit elkaar halen en reinigen, reviseren/vervangen en in elkaar zetten.
Jammer dat je op dit moment niet kunt ontluchten omdat de zuiger dan uit de cilinder wordt gedrukt. Wel kan je de flexibel eerst aan de cilinder monteren waarna je deze vervolgens in de aluminium sparing plaatst en borgt met de veerringen.
Succes