Pagina 1 van 1

Poets op de softtop

Geplaatst: di mar 29, 2005 09:42
door Pietro Originale
Ik ben van het weekend uitgeschoten met poetsen, en nu zitten er een paar lekkere witte vegen van poetsmiddel op mijn (zwarte) kap. Weet iemand een goed middeltje/truucje om dat weg te krijgen?

RE: Poets op de softtop

Geplaatst: wo mar 30, 2005 12:10
door Sinus 2600 Spider
Eeuhh een schaar??













Geintje. Ik heb geen idee maar ik zou geen agressief spul gaan gebruiken. Heb je het al met gewone autoshampoo geprobeerd? Puur dan he. En dan met veel water afspoelen.

RE: Poets op de softtop

Geplaatst: wo mar 30, 2005 12:38
door Pietro Originale
Jeee, het is toch nog geen 1 p[aril ;).

Autoshampoo heb ik nog niet geprobeerd (eigenlijk nix nog, voordat ik wat verkeerds doe...).

RE: Poets op de softtop

Geplaatst: wo mar 30, 2005 15:04
door Rob GTV6
Ik zou het eerst met water proberen.

Rob GTV6.

RE: Poets op de softtop

Geplaatst: wo mar 30, 2005 16:50
door Dinky Boy
Ik zou het sowieso met veel water afspoelen. Wat voor poetsmiddel is het, misschien is het zelf al een agressief goedje? Moet het er rap af/uit. In ieder geval niet te hard boenen, anders beschadig je de structuur van de stof en krijg je mogelijk lekkage op die plek.

RE: Poets op de softtop

Geplaatst: do mar 31, 2005 18:32
door Peet
Met water lukt het niet. Die wax blijft gewoon zitten
Zag net bij de Halfords dat Trutle Wax iets nieuws had. Een softtop reiniger en een softtop conditioner. Setje kost iets van 24 euro. Misschien is dat wat?

Als je het aanschaft laat dan even weten of het werkt..............