Pagina 1 van 1

Bobine kaduuk

Geplaatst: ma mar 21, 2005 11:20
door Pietro Originale
Hoi,

Gisteren is de bobine van mijn Spider type IV overleden. Gelukkig had een van Molletti's vriendjes een resevebobine in zijn auto, waardoor ik nog thuiskwam.
Kan ik gewoon naar een automaterialenzaak gaan en daar een 'standaard' Bosch-bobine kopen, of is zo'n bobine echt merk-/typeafhankelijk? Er zit nl. een zwarte plastic-connector bovenop voor vier draden, die ik niet kan achterhalen in de catalogus van PrinsBredevoort.

RE: Bobine kaduuk

Geplaatst: ma mar 21, 2005 12:13
door kroehlur
Ga naar een goede automateriaalzaak en neem je oude bobine mee. Je kan dan zeker kiezen tussen verschillende die passen maar die ook evt. een hoger vermogen hebben - dus meer vonk.

Suc6

RE: Bobine kaduuk

Geplaatst: ma mar 21, 2005 17:36
door Andretti Molletti
De primaire weerstand is bepalend... die moet gelijk zijn aan de originele..
Heb je een Bobine geleend of gekocht?? Een zwarte of een blauwe??

RE: Bobine kaduuk

Geplaatst: di mar 22, 2005 10:00
door Pietro Originale
De geleende bobine is er weer uit, de man van de ANWB is met mij meegereden naar huis, en heeft daar zijn leenbobine er weer uitgehaald. De bobine zelf is metaalkleurig, er bovenop zit een zwarte plastic connector voor o.a. vier draden (wit, geel, rood en nog een kleur). Grappige was dat de rode draad loszat en die hebben we ook maar vastgezet, maar dat maakte voor het vonken niks uit.
Heeft het zin om een andere te nemen, of maakt een grotere vonk niet zoveel uit (betrouwbaarheid vind ik belangrijker)?