Pagina 1 van 1

reparatie dasboard Bertone

Geplaatst: za mar 12, 2005 08:36
door roel
Hoi,

Er zullen nog veel meer Bertone-bezitters zijn die een dashboard hebben met een één of meerdere scheuren erin. Weet iemand een manier om dit te herstellen. Waarmee kun je de scheuren opvullen en hoe werk je het af??

Ik weet dat er nieuwe "overtrekken" zijn, maar dat zijn baggerdingen van plastic en die omvatten niet het hele dashboard.

Roel

RE: reparatie dasboard Bertone

Geplaatst: za mar 12, 2005 09:05
door Egbertone
Tja.... er moet toch wel ergens een goede gebruikte te koop zijn?

Ik las in de K&T (stuk over de Amazon Kombi geloof ik...) iets over opvullen met Purschum en daarna overtrekken met skai...

Mja... lijkt me ook niet de mooiste methode :roll:

RE: reparatie dasboard Bertone

Geplaatst: za mar 12, 2005 09:26
door duke
Op zoek gaan naar een ander dashboard die in een koud land heeft gewoond. Dat is volgens mij de goedkoopste oplossing. Als je een nieuw dashboard wilt, dan ben je dik 700 euro kwijt :shock: Een namaak bovendeel kan je ook kopen maar dan ben je 125 euro kwijt en je ziet de randen ter hoogte van de helft van de klokken. Als ze de klokken volledig rond hadden gemaakt dan zou dit een mooie oplossing geweest zijn. Ik heb onlangs een dashboard kunnen kopen met klokken en al in voor geen geld. Er zijn enkele scheuren in ter hoogte van de rechter klok, maar dit dashboard is al veel beter dan het oude.

RE: reparatie dasboard Bertone

Geplaatst: za mar 12, 2005 16:43
door jaben
Er zit helaas niets anders op dan blijven zoeken naar een mooi tweedehandsje. Die overtrekken zijn helemaal niks!. In duitsland kost eem nieuw exemplaar 500 euro, bij Prins 700 tot 800 euro!!!!

RE: reparatie dasboard Bertone

Geplaatst: zo mar 13, 2005 10:58
door Paliri
In Duitsland kun je setjes kopen die volgens een artikel in Oldtimer-markt (nr 33 2004) perfect te gebruiken zijn om je dasboard weer mooi te krijgen (armaturen brett reperaturset). zijn te verkrijgen bij www.atggmbh.de voor ca 35 eur

weet niet of het iets is.


Die uitgave van Oldtimer is trouwens een Sonderheft met enkel restauratie van interieur, meters, bekleding, sturen ed, zeer interessant

Afbeelding

RE: reparatie dasboard Bertone

Geplaatst: zo mar 13, 2005 11:05
door Paliri

RE: reparatie dasboard Bertone

Geplaatst: zo mar 13, 2005 11:13
door AlfettaOwner
Tis dus een middeltje op je gaten scheuren etc. mee op te vullen om vervolgens met een passend reliefdruk eenzelfde oppervlak te krijgen.
Zou wellicht een oplossing kunnen zijn maar mij lijkt dat je altijd kleur verschil krijgt.
Zwart is immers niet gewoon zwart :wink:

Maar voor dat geld zou ik het toch proberen :!: