De Goodridge slangen kun je o.a. kopen bij:
Alfa Romeoservice,
Prins Bredevoort en
ARparts
Voor de SBS blokken kun je terecht bij Giacomini (=Alfa Romeoservice) maar voornoemde twee andere bedrijven kunnen ook sportremblokken leveren.
Hoe is het verder met de staat van je voorste remklauwen? Een revisie kan ook nogal eens helpen namelijk.
Even ter illustratie; mijn GT Junior (2-liter blok, rest 1300 techniek) wilde toen ik hem (haar) net gekocht had niet zo erg goed remmen en trok ook nog scheef tijdens het remmen. Tussen 2003 en heden is aan het remgebeuren het volgende gedaan:
- Nieuwe hoofdremcilinder
- Verse remolie (Dot 4)
- gereviseerde klauwen voor en achter
- nieuwe schijven voor en achter
- nieuwe blokken (standaard) achter
- Roesch sportremblokken voor
- Goodridge RVS/Teflon remslangen
Nu remt de Junior als de beste, beter als m'n voormalige Berlina met het ongereviseerde 2-liter remsysteem. Kost alles bij elkaar wel een flinke duit maar dat heb ik er graag voor over gehad.
Maar, zoals Arjen al aangeeft... als je twijfelt over de bekrachtiger, controleer deze dan eerst. Die slang is zeer belangrijk. Zit daar een lek in, gaat cilinder 4 valse lucht aanzuigen... met alle gevolgen van dien.