Pagina 1 van 1

warm worden

Geplaatst: wo apr 26, 2006 18:19
door Tim_33
Hoi

Vandaag weer eens een stuk wezen rijden met me 33. Viel me ineens op, dat hij best warm werd. Opzich logisch, zou je zeggen, het is warmer weer.
Normaal stond ie altijd netjes in het midden, nu ging hij een streepje verder, en soms nog wel 1 verder.

Misschien ben ik zo gewend aan het winterweer dat ik ben vergeten hoe het metertje zomers stond, maar ik meen me toch te herrineren dat hij zomers ook netjes in het midden stond.
En dan is het nu nog niet eens echt warm buiten :S

Iemand enig idee? Of maak ik me zorgen om niks.

Tim

RE: warm worden

Geplaatst: wo apr 26, 2006 18:56
door AlfettaOwner
Tis natuurlijk moeilijk te zeggen maar als ik naar mijn alfa kijk zag ik ook daar de temp. veel sneller (ook normaal nu lijkt me) maar ook hoger worden dan voorheen in de wat koudere periode.
Ook dat laatste lijkt me niet vreemd.

Hou het ff in de gaten, 90-95 graden is geen probleem maar ga je daar nu al bovenuit zou ik toch ff onder motorkap duiken :wink: