Zondagavond is het weer zover. Beetje andere tijden.
Zaterdagavond vanaf 21.45 uur de kwalificatie.
Zondagavond vanaf 20.00 uur de races.
Alles op Eurosport te volgen.
Verdere info. http://www.fiawtcc.com/
Dat lijkt er wel op, de eerste BMW is te vinden op plek 9 terwijl alle Alfa's bij de eerste 10 staan.Vernederen die BMW's!
Kijk op www.eurostc.comop italiaspeed zullen ze wel staan...
idd, ik vind het ook terecht een klein tikje oke, maar om iemand zowat van de baan te beuken om perse op het podium te komen gaat toch iets te ver. In de persconferentie zei die dat ook nog, dat hij wilde perse op het podium en snapte niet waarom Giovanardi hem voorbij lietPrima actie om Colciago te bestraffen voor zijn actie's ten opzichte van Giovanardi.
Eerst in een bocht zijn auto naar buiten laten lopen en daarme Gio's zijn auto op het gras te willen zetten. Vervolgens op een recht stukje de auto een ros te verkopen om daarna in de bocht de achterkant onder vuur te nemen.
Die Colciago , notabene ex Alfa rijder, had een Mexicaans waas voor zijn ogen.
Kennelijk heel gefrustreerd omdat hij gewoon de snelste was het hele weekend maar in race 1 een versnellingsbak probleem had en in race 2 koste wat kost op het podium moest komen. Ironisch genoeg lukte hem dat wel alleen werd hij dus bestraft met een drive thu penalty = 30 seconden straf.
Mooi race weekend voor de Alfa's die nu als team voor BMW zijn gekomen en Giovanardi op een paar punten van Dirk Muller.
Komend race is op Spa op 30 juli ..