Omdat we dit jaar helaas niet naar de Summer Classic kunnen , gaan we een keertje van dit evenement op het mooiste circuit ter wereld proeven .
Meer info hier .
Iemand dit evenement al bezocht ?
Kan je niet aan een rolstoel geraken ? Ik duw je met plezier het hele circuit rond hoor .Ik ben wel van plan te gaan,een en ander hangt nog even van het enkeltje af.
Dat is ook geen straf natuurlijk .zeer zeker de moeite....
kan alleen dit jaar niet gaan vanwege 4-daagse met de bert ( als 't geen pijpestelen regent) naar Normandië
@ Ssandro : Dikke merci ( en kus van Xtal ) , maar alleen als je er deze week nog echt tijd voor hebt .![]()
Het is genoteerd . De bezenkoffer gaat ook mee zondag .@ Ssandro : Dikke merci ( en kus van Xtal ) , maar alleen als je er deze week nog echt tijd voor hebt .![]()
![]()
p.s. ik doe niet voor minder dan drie.
Hee,Manu ik zou heel graag met jullie meerijden.Ik ga echter toch zelf rijden,want ik kan pas om een uurtje of 9.00 wegrijden i.v.m. kinders en een moeke die moet werken.@ Co : Deze week horizontale rust om alles te laten ontzwellenen zondag afspraak in de Burgstraat en dan samen in de limo naar Spa ?