Mijn naam is Shandro, ben 20 jaar oud en kom uit Ermelo.
Alfa´s zijn er met de paplepel ingegoten denk ik het is dan ook haast verboden om met een ander merk de dam op te rijden thuis

Na 2 jaar rijden in een 156 SW heb ik mijn eerste eigen auto gekocht. Een 75 2.0 Ts in de kleur rood.
De 75 is zo goed als hard en helemaal strak. Al heeft hij nog wel wat liefde nodig.
De koppeling moet vervangen worden want deze zit helemaal op ze eind. (heb een plaat met 8mm voering erbij gekregen..)
het stuurhuis lekt en er zit een beetje een trilling in de rem. hij remt verder wel recht.
Ik heb de koplampen al vervangen voor een setje hele nette gebruikte. de lampen die erinzaten zat weinig chroom meer in..
Het idee is om de 75 eerst technisch helemaal 100% te maken en er een tijdje mee te rijden. In de toekomst moet er een keer een vers laagje rood op komen. De originele rode lak is zoals de meeste rode alfa's die nog nooit zijn overgespoten.
Ik ben nu een beetje aan het kijken wat er allemaal nog nieuw en gebruikt te krijgen is voor deze auto's.
plaatje bij het verhaal..

