Pagina 1 van 1

Niet schrikken!

Geplaatst: di nov 15, 2005 08:55
door ronald
Ik weet zeker dat sommige mensen hier kippevel van krijgen. :jumping:

Afbeelding

Foto kwam ik toevallig tegen op een clubsite. Ik vraag mij af wat voor specs deze motor heeft, dus of hij precies hetzelfde is als een 155. Zo te zien heeft hij hetzelfde inlaat traject als een Thema, dus met 2traps gasklep. Volgens mij ook 160 pk terwijl een standaard Thema 3.0 "maar" 175 pk heeft. De Croma zal wel geen visco koppeling hebben en dat heeft een Thema weer wel en dat maakt hem zo fijn sturend. :twisted:
Ik heb verhalen gehoord dat er een Thema met een TS motor rond rijd! :shock: :shock:

:wink:

RE: Niet schrikken!

Geplaatst: di nov 15, 2005 09:14
door KAS
Hier schrik ik niet van. Wel mooi zelfs. Een 155 met 1.6 Tempramotor, da`s pas :schrik: !

RE: Niet schrikken!

Geplaatst: di nov 15, 2005 09:21
door ronald
Ik moet wat bekennen... :oops:

Ik hou van SW's, en dus ook van een Tempra SW. In Blu Lord of dat donker rood, erg mooi. Mooie daklijn ook, kijk maar eens goed. Maarja, die motoren he? =; Dikste geleverd in NL is een 2.0 IE, en dat is al niet blaar trekkend snel... Nu is een Tempra het zelfde als een 155, en die heeft wél een V6. :-k
Dus dromen we al jaren van een Tempra SW met óf een turbo 16V óf (nog leuker maar veel moeilijker) een V6! Daar had ik mijn 3.5 wel voor willen opofferen.

Zie je het voor je? :twisted:

RE: Niet schrikken!

Geplaatst: di nov 15, 2005 09:26
door KAS
Zoiets is wel leuk. Dat verwacht niemand. Zou het nog nooit gedaan zijn door iemand? Misschien is er via google wel iets over te vinden.

RE: Niet schrikken!

Geplaatst: di nov 15, 2005 09:32
door GiuliaCorse
Hmmm zou dat dan ook in mn Dedra sw passen, moet kunnen is natuurlijk ook gewoon een 155.
De 155 staat toch op de bodemplaat van een tipo?

Eerst ombouwen dan naar belgie exporteren en weer nederland binnenhalen met V6, moet kunnen.

Re: RE: Niet schrikken!

Geplaatst: di nov 15, 2005 17:41
door Alessandro
Hmmm zou dat dan ook in mn Dedra sw passen, moet kunnen is natuurlijk ook gewoon een 155.
De 155 staat toch op de bodemplaat van een tipo?

Eerst ombouwen dan naar belgie exporteren en weer nederland binnenhalen met V6, moet kunnen.
Denk ik te simpel, als ik voorstel om het complete subframe met motor en bak enzo van een 155 over te zetten op die derdra of tempra? Zou dat passen??? :-k Ik ben niet zo thuis in die dingen, maar uiteindelijk is het allemaal Tipo ja. :wink: Als jij voor het materiaal zorgt en voor de adm. romslomp, help ik je wel bouwen. :twisted: