
zo hier ben ik weer eens even gezelli aan het bloggen geslagen. Wordt weer eens hoog tijd om iets van mijn alfaduck (zo noemt mijn zoontje van 4 onze auto) te laten horen.
Hij maakt het na de voorstelling tig berichten gelden nog steeds goed........beter zelfs.
Waar zal ik beginnen: er was eens ...... nee zal ik maar niet doen dan zit ik hier vanavond nog steeds ...ahum.
Maar goed om in het verhaal te komen. Het begon met allemaal de wielen balanceren ...... dacht ik.
naar Alfa garage geweest in Herten, waar ik zeer over te spreken ben een echt familiegevoel en je voelt je er echt thuis.
Daar een inspectie laten doen, zo van ik heb de auto nog niet lang en wil alles ervan weten ..... nou dat heb ik geweten ...... totale kosten rond de 5000 Euro ..... slik.
Ik dacht heel royaal te zijn met mijn lijstje wat mij opviel en dacht dat het wel geregeld zou zijn met 2000 Euro.
Maar goed ze hebben netjes naar de 2000 toe gewerkt om de auto weer technisch in orde te krijgen. Ik voelde meteen het gaat ooit goed komen met mijn bella. Volhouden Dave.
Ondertussen ook nog kale banden gekregen op mijn 16 inch sportpakket velgen tot op het kanvas bijna


Komende maandag gaat mijn bella weer naar Herten voor het vervolg van het technisch in orde krijgen van de auto. Wordt weer diep in het buideltje tasten maar dan is ie ook weer helemaal klaar.
Heerlijk gevoel om te horen: als we dat hebben gedaan is ie helemaal klaar ...... YES.
Ondertussen is het een rib uit mijn lijf ........maar dan heb je ook wat. De voordelen wegen ABSOLUUT op tegen de nadelen ..... al doet het dan wel pijn .... snif.
Alfaduck rijdt echt met de kilometer mooier en beter. Ik merkte dat de eerste kilometers pijnlijke kilometers voor mijn autootje waren maar hij deed wel zijn best hij liet zich niet kennen.
Nu hij een paar keer bij de "dokter" is geweest merk ik dat hij er echt zin in heeft gekregen

Achteraf denk je is het dat wel allemaal waard geweest . Je hoort bij de inspectie dat je 5000 moet lappen om hem in orde te krijgen.... dan gaat je verstand werken. hhmmmm bouwjaar 2001 dagwaarde tja 3000 + 5000 reparatie ..... is het dat wel waard. JA DAT IS HET. Ben blij dat ik heb doorgezet. Ik krijg van deze auto zoooooooveeeeeeel plezier terug. De auto heeft nu 1 voordeel, verkocht worden zal hij voorlopig echt niet ..... en maar goed ook.
Even de paar belangrijkste uit het lijstje van wat er allemaal is gedaan ondertussen (uiteraard is de echte lijst 1 a4 groot)
draagaremen compleet vervangen maar dan ook echt alles. aandrijfassen vervangen. distributie en waterpomp. grote beurt met alles er nu in dus ook alles wat naar olie ruikt motorsteunen vervangen. Kortom een nieuwe auto

Nu alleen nog gaan sparen voor de 215/4517 pirelli's voor de komende zomer. Laat de winter maar beginnen dan kan ik mijn banden omwisselen .......je snapt wel dat ik dit niet zeg in de volste overtuiging
overigens mijn Alfaduck heeft mij nog nooit laten staan tussen Bocholt en Sittard! chapeau voor mijn autootje
nou doei ...... dit was het weer voor zover
Graag hoor ik hoe het jullie is vergaan?
Overigens heb wat foto's toegevoegd aan mijn album ..... voor de liefhebbers.