
Auto reed al een tijdje in onze buurt rond, werd eigenlijk meer afgeragd door jonge (buitenlandse) medemens en het was hier een keer op wachten. Blijft zonde.
Paul
Inderdaad een merkwaardig ongeval aan de stand van de auto's te zienVreemde aanrijding, de niet alfa lijkt vanuit een verkeerd baanvak te komen ?![]()
Is dat relevant?
(buitenlandse)
eehmn.. das een Seat IbizaMijn gok,
De AR 155 komt vanaf de weg uit de achtergrond en slaat vanuit de AR 155 gezien links af op snelheid door rood heen. Rijdt vervolgens de (sl)Opel aan die door groen recht wil oversteken voor de AR 155 langs. De slopel wordt vervolgens door de AR 155 naar de fotograaf toegedrukt.
nee misschien niet, maar ook niet erg om te vermelden toch?of zijn we bang dat er gediscrimeerd wordt?die discussie gaan we maar niet voerenIs dat relevant?
(buitenlandse)