Pagina 1 van 2

Gespot op een ander forum !!

Geplaatst: wo jun 20, 2007 15:00
door SQUADRA LEO

Zijn we net zo erg als deze Alfa rijder?



Dit bericht komt van de vriendin van een Alfa rijder en heb ik via een lid van het register van internet afgeplukt. Zijn wij net zo erg???

Hoe ver kan je gaan met de liefde voor je favoriete merk, Alfa Romeo dus....
Een "reactie" van een vriendin van een Alfa 156 rijder....

"Ik kan het me nog heel goed herinneren.
Op onze eerste date zo'n 6 jaar geleden, kwam hij me ophalen in zijn Alfa156. Dit was een leaseauto van de zaak. We reden naar een plas in Rotterdam. Lekker gewandeld en gepicknickt. Eenmaal terug bij de auto moest ik mijn schoenen uit trekken. Want ik had zand aan mijn schoenen. Ik mocht zijn dashboard niet aanraken want mijn vingers waren nog vet van de feta kaas, nog van de picknick?
Ik dacht die is GEK! Afijn, eerste date dus laat ik maar netjes zijn en de auto niet vies maken. Zijn Alfa had een naam. Legisa. Zo had hij de Alfa genoemd, Legisa. Wist niet wat me overkwam. Wat een NERD dacht ik toen. Maar zijn charmes en zijn charisma, zorgde ervoor dat ik zijn Alfa tik, hem kon vergeven. Zo hield hij altijd de deur van zijn Alfa voor me open. Wat een gentlemen dacht ik. Maar dit was omdat hij bang was dat mijn ringen om mijn vingers de auto zouden krassen, als ik de deurgreep vast hield. Kwam ik pas na een jaar achter. Zondags, was hij 3 uur even weg. Zat ik dan thuis alleen. Meneer ging 3 uur zijn auto poetsen. Als de auto eenmaal in de wax was gezet, ging er een grote autohoes, met Alfa logo over de auto.
Achter het stuur van zijn Alfa plaatsnemen, daar stond echt de doodstraf op. Dus heb nooit in zijn Alfa mogen rijden. Na een jaar moest hij van baan veranderen en dus zijn Alfa inleveren. Hij nam echt afscheid van zijn auto alsof dit een mens was. Laatste rit, laatste wax beurt, laatste fotosessie. En dit voor een lease auto???
Hij janken en ik blij. Eindelijk was de storende factor in onze relatie weg.
Hij kreeg een Audi A4 van zijn nieuwe werkgever. Hier heeft hij 3 jaar in gereden en nog nooit in de wax gezet. Ik mocht er zelfs, zelf in rijden en hoefde niet eens mijn schoenen uit te doen. Hierna kreeg hij een Seat Leon. Op de Leon was hij wel zuinig maar niet ziekelijk zuinig net als met de Alfa. Hij had binnen 2 maanden, meteen al dikkere bumpers en spoilers op gezet. Op een zaterdag ochtend kwam ik terug van de kapper in zijn Leon. Ging ietjse pietsje te hard over een drempel. Zijn zijlatjes spoiler dingetjes kapot. Ik kan mijn spullen wel inpakken dacht ik. Met lood in de schoenen kwam ik thuis om hem dit te vertellen. Ik had al perfecte smoes bedacht. Het waaide erg hard op de Brienenoordbrug en de latjes waaiden zo onder de auto vandaan schat. Hij lachen, lachen. Zijn reactie was. “Schat, dat ding zat vast met popnagels en een of andere kit, dak waait er eerder af dan de latjes. Maar maak je niet druk, is maar een SEAT.”
Eindelijk was hij volwassen geworden en zag dat een auto gebruiksvoorwerp is. Na de lease periode van de Leon kreeg hij de keuze uit of een andere auto leasen of meer geld per maand boven op het salaris. Aangezien Alfa niet op de leaselijst stond, koos hij voor het geld. Eindelijk was mijn mannetje zijn koppie gaan gebruiken. Zou hij na 2 kinderen en 32 jaartjes letterlijk en figuurlijk zijn wilde haartjes kwijt zijn? Daar leek het wel op. Ik was zo trots op hem.
Dit was van korte duur. Het was op een zonnige dag in augustus 2006. Ik kom thuis en zeg, schat ik heb nieuwe laarzen gekocht. Je gaat ze ook mooi vinden. Wat zegt meneer? " Mooi, ik heb een auto gekocht en jij gaat dit niet leuk vinden, het is een Alfa 156!"
F*ck! Ik kom met een paar laarzen thuis, van 139 euro en meneer komt thuis met een auto van 6000 euro. Had ik toch voor die PRADA muiltjes van 550 euro moeten gaan.
Het ergste vond ik dat hij een Alfa had gekocht. Waar ik bang voor was, is uitgekomen. De kinderen mogen niet meer eten in de auto en ik mag geen naald hakken in de auto meer aan hebben. Maar meneer gaat naar een nieuwjaarsmeeting en koopt voor 175 euro aan 2dehands Alfa onderdelen.
Dus jullie begrijpen me wel als ik die hele meeting van jullie helemaal vervloek!
Mijn volwassen, verstandige vriend is weer een NERD geworden die op een zonnige zondag, 70 km gaat rijden naar een boeren gat om naar auto’s van anderen te kijken. Allemaal volwassen mannen die een natte broek krijgen van een stuk blik. Sorry, maar ik heb hier geen begrip voor.
Het is niet om jullie te beledigen, maar wat is er nou zo goed en bijzonder aan een Alfa. Sinds zijn aankoop kost dat ding ons geld. De helft van zijn aankopen voor de Alfa, vertelt hij me niet eens. Ik word vanochtend wakker en er staat een bumper in de tuin. Ga naar beneden, zie ik stukje dashboard op het aanrecht liggen, met een briefje. NIET AANKOMEN!
Ik wil mijn mannetje terug. Kunnen jullie hem niet uit de club gooien. Het begint met een meeting en voordat ik het weet, is hij weer iedere week op een meeting te vinden.
Ik vraag om al maanden om een keer vrij te nemen om nieuwe meubels te gaan kijken. Kan niet, druk op kantoor. Maar 1 gek organiseert een meeting op zandvoort, en meneer kan in no time een dagje vrij nemen. Hij was 2 weken lid van de club en ging met 3 andere leden sleutelen op de sloop terwijl ik net een klaplong achter de rug had.
Als het maar een beetje waait buiten, gaat meneer uit bed om de auto te verplaatsen. Mensen, dit is toch niet gezond meer. Kom ik nou van een andere planeet of sporen jullie Alfa rijders gewoon echt niet. Is hij een uitzondering, of hebben jullie allemaal dezelfde ziekelijke passie voor jullie Alfa. Hijis dag en nacht op internet om te kijken of er koopjes zijn voor de Alfa. Vroeger downloadde hij alleen maar porno. Nu zit hij op dit forum. Van mij mag de weer porno downloaden. Kost me geen geld. Ik weet het niet meer hoor, maar kom de volgende meeting wel mee om ervoor te zorgen dat mijn tuin niet vol komt te staan met bumpers en andere onderdelen. Mijn dringende oproep aan alle leden. Verkoop niks aan Jayzen (Michael). Zit dit op mijn werk te typen. Zo gefrustreerd ben ik nu door deze hele club en Alfa gebeuren. Heb Michael dit gemailed met het verzoek om dit op jullie site te plaatsen.
Mensen, ik rij in een Suzuki Alto. Ik heb mijn auto nu 3 jaar en in 3 jaar tijd totaal 440 euro aan onderhoud. Hoef geen foto’s te maken als ik de Alto tussen twee andere auto’s parkeer. Michael maakt met zn mobieltje foto’s van auto’s voor en achter hem. Mocht een van de twee auto’s schade maken, weet hij ze te vinden. Ik bedoel, leven is toch veel te kort om in angst te leven dat iemand een krasje zal maken in je lak. Come on people!
Dit moest ik echt even kwijt. Begrijp me niet verkeerd. Het is een goede vader en een hele lieve vriend, maar zijn passie voor zijn auto is niet gezond. Wilde niemand beledigen, en vraag jullie mijn bericht met een knipoogje te gaan lezen.

Was getekend,
Kristel.


:lol: :lol: :lol: :lol:


Leo.

RE: Gespot op een ander forum !!

Geplaatst: wo jun 20, 2007 15:03
door Veloce
Deze is een paar maanden al eens langsgekomen. Maar ik vind 't 'm wel echt grappig! :lol:

Re: RE: Gespot op een ander forum !!

Geplaatst: wo jun 20, 2007 15:23
door alfaromeocars
Deze is een paar maanden al eens langsgekomen. Maar ik vind 't 'm wel echt grappig! :lol:
Inderdaad, op ons forum gezet door Elio :wink:

RE: Gespot op een ander forum !!

Geplaatst: wo jun 20, 2007 15:39
door SQUADRA LEO
Idd :oops: :oops:

Leo.

RE: Gespot op een ander forum !!

Geplaatst: wo jun 20, 2007 18:15
door GTV42.0
Super :jumping: :jumping:

Ik denk dat er wel meer alfisten zijn die bijna zo mal zijn.
Ik ben ook zeer zuinig op mijn GTV,maar soms moet ik hem
even uitlaten.
:driving: :biggrin:

Re: Gespot op een ander forum !!

Geplaatst: wo jun 20, 2007 18:42
door KAS
Was getekend,
Kristel.
:lol: :lol: :lol: :lol:


Leo.
Kristel? Bekende naam. Gaat dit niet over een rode 155? Of over een witte Spider? :blue_lol:

RE: Gespot op een ander forum !!

Geplaatst: wo jun 20, 2007 19:21
door Hessel
over dat Alfa gevoel.....'if I have to explain, you wouldn't understand'

RE: Gespot op een ander forum !!

Geplaatst: wo jun 20, 2007 19:26
door delahayenator
Ik zal 't maar niet aan m'n ex-vriendin laten lezen :lol: het liep allemaal al niet zo lekker, en ben af en toe best wel een beetje "gevlucht" in 't sleutelen aan m'n Italiaanse schatje(zij dacht serieus dat ik vreemd ging, heb wel eens m'n zwarte handen laten zien, en gevraagd of ze dacht dat er vrouwen waren die zo aangeraakt wilden worden :roll: ) hielp allemaal niets :twisted: Maar deze gast gaat echt ver, duidelijk geval van een zware Alfa-virusbesmetting, arme meid :(

RE: Gespot op een ander forum !!

Geplaatst: wo jun 20, 2007 19:32
door Gerrets
Man man wat een zeikwijf, ga dan weg bij je vent als je het zo erg vind. ze moet het positief bekijken, haar man heeft tenminste een hobby. Goed nou vind ik dat niet aanraken en niet rijden wel erg ver gaan maar de rest kan ik me wel in vinden.

gelukkig wil mijn vriendin niet in mijn alfa rijden!

gr Tom

RE: Gespot op een ander forum !!

Geplaatst: wo jun 20, 2007 19:42
door van G
Tsja zo erg is het bij mij nou ook weer niet.

Maar ik probeer mijn spullen toch wel een beetje fris te houden.

Het kost tenslotte toch altijd dik euro's :idea:

RE: Gespot op een ander forum !!

Geplaatst: wo jun 20, 2007 21:50
door Hessel
Wat ik trouwens nooit begrijp is waarom mensen allemaal geld gooien naar een lease-bak...

RE: Gespot op een ander forum !!

Geplaatst: wo jun 20, 2007 22:38
door AlfettaOwner
Blijf hem leuk vinden :jumping:

RE: Gespot op een ander forum !!

Geplaatst: wo jun 20, 2007 22:52
door laurens75ts
Gelukkig dan ben ik niet de enige die zo gek is op zijn mooie alfa:P 8)

RE: Gespot op een ander forum !!

Geplaatst: wo jun 20, 2007 23:55
door Sandertje P4
NOu ik zou zo zeggen dit is geen hobby meer
Hij is geopserdeerd door zijn alfa

Dit heeft niks meer met liefde voor je auto te maken.

Meis hou je taal he.

Gr Nina-33

RE: Gespot op een ander forum !!

Geplaatst: do jun 21, 2007 11:43
door Diavola
Pffffff, heb ik even mazzel :lol:
Mijn vrouw vindt het allemaal prima (rijd tigra) mijn schoonvader is zelf alfa gek en Monteur :lol: .
En mijn zwagers waar ik vier van heb daar van heeft een ook een oude 33 een een vr6 :oops: en de andere 2 zijn gewoon maf van Italiaanse auto........KLAAR!!!!!!