Precies. En ik vraag me af wat er nou eigenlijk schadelijker is, SCARB op FB of leuke initiatieven in de kiem smoren zoals nu gebeurt. Zonde hoor.Tja...daar word je toch stil van..... de vooruitgang houd je niet tegen hoor, zou ik zeggen. En al helemaal niet door goede initiatieven tegen te houden. Je zou haast denken dan de bestuursleden allemaal al een beetje op leeftijd zijn, nog uit de tijd van de typemachine...De FB-pagina zal vanavond uit de lucht gehaald worden.Jammer, want tot nu toe al een hoop aanmedlingen (24 leden in 6 uurtjes tijd!)
Ondertussen heb ik namelijk contact gehad met het bestuur en zodoende besloten om de FB-pagina maar te verwijderen omdat de SCARB dit voorlopig niet wil ondersteunen. Dit namelijk omdat het gebruik van de naam en logo van SCARB buiten de club om ook veel schade kan veroorzaken.
Jammer maar ook begrijpelijk. Zodoende heb ik besloten om de pagina maar op offline te zetten...
Heren (en 1 aangemnelde dame) bedankt! Het waren 6 fantastische uren!![]()
Koen
Voor dit soort zaken geld dan toch dat het bestuur open moet staan voor vernieuwing, geld op meerdere vlakken.Precies. En ik vraag me af wat er nou eigenlijk schadelijker is, SCARB op FB of leuke initiatieven in de kiem smoren zoals nu gebeurt. Zonde hoor.