Pagina 1 van 1

Alfa op LPG

Geplaatst: di nov 19, 2024 16:59
door sytse-rvn
Ik ben voor mij en mijn vriendin opzoek naar een 2e Alfa op LPG.
Ik rij dagelijks in een Alfetta op LPG, maar voor de 2e zoeken we iets moderners. Voornaamste reden dat ik geen tijd heb voor het onderhoud van een 2e oldtimer die dagelijks wordt gereden en mijn vriendin vooral betrouwbaar en comfortabel moet kunnen reizen.

Wensen:
- LPG-G3
- Auto in technisch goede staat
- 156 / 147 / GT of nieuwer
- cruise control
- optisch gewoon netjes

Zoiets als de recent aangeboden 156 SW op dit forum was perfect geweest, maar toen was ik helaas nog niet opzoek #-o
Een 156 heeft ivm comfort voorkeur boven een 147 (o.a demping van rijgeluid vond ik aanzienlijk beter bij een 156) GT heb ik geen ervaring mee, dus dat moet blijken. Nieuwer kan ook, al zal iets van een frisse Giulietta op LPG waarschijnlijk niet in het budget passen. Wellicht nog een 159.

Weet of heb je iets? Ik hoor het graag!

Re: Alfa op LPG

Geplaatst: di nov 19, 2024 21:31
door @PM
Mag die GT een 3.2 zijn? Die van mij komt binnenkort beschikbaar.

Re: Alfa op LPG

Geplaatst: wo nov 20, 2024 15:23
door sytse-rvn
Bedankt voor je reactie!
Mijn "liefde voor alfa" gevoel zou best een keer een busso willen hebben, maar mijn verstand zegt mij dat ik qua onderhoudskosten daar mogelijk op leeg loop en beter een 4-cil kan kopen. Daar moet ik dus nog even goed over nadenken.

Re: Alfa op LPG

Geplaatst: vr jan 31, 2025 13:20
door Montinl

Re: Alfa op LPG

Geplaatst: vr jan 31, 2025 16:17
door m1993w

Re: Alfa op LPG

Geplaatst: wo feb 12, 2025 16:06
door sytse-rvn
Dank voor de reacties, de oplossing is inmiddels gevonden.