Pagina 1 van 1

Hoogte regeling Xenon verlichting GT

Geplaatst: zo apr 17, 2016 21:18
door Jaap75
Heeft iemand een foto of tekening van de bevestiging van de hoogteregeling unit op de linkervoorwielophanging.
De mijne is gedemonteerd geweest en werkt niet meer goed.
Ik vind de uitlijning van de bevestingspunten en het aandrijfstangetje ook niet erg lekker zitten.
Wie kan mij verder helpen?
Helaas hielp de onderdelentekening van Rene33 mij niet, maar na wat gevogel lijkt hij weer redelijk op niveau te staan, al krijg ik nog niet de inregel procedure te zien als de lampen ingeschakeld worden, maar ik heb nog geen tegenliggers zien knipperen, dus ze staan waarschijnlijk niet te hoog, morgen is even controleren op de testunit.

Met vriendelijke groet,
Jaap75.

Re: Hoogte regeling Xenon verlichting GT

Geplaatst: ma apr 18, 2016 09:38
door Rene33
Jazeker Jaap,mail of pb mij gerust even. :thumbs:

Gr Rene

Re: Hoogte regeling Xenon verlichting GT

Geplaatst: za apr 23, 2016 14:39
door @PM
Ik weet niet of de vraag nog actueel is, maar omdat mijn GT gister toch op de brug stond heb ik even wat foto's gemaakt. De eerste twee zijn van de unit op de voorwielophanging, de laatste twee van die op de achterwielophanging (voor de zekerheid, aangezien ik toch bezig was). Let op: voor hing in de lucht, dus de draagarm is uitgeveerd. Achter stond-ie wel op z'n wielen, bovendien is de auto verlaagd en kan de stand dus iets afwijken van een standaard GT.

Overigens als je de koplampen helemaal niet ziet bewegen bij de inregelprocedure, zelfs niet een klein stukje, vraag ik me af of het aan de units bij de wielophangingen ligt.

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding