Pagina 1 van 1

SCARB 17 augustus: Spiderrit

Geplaatst: za aug 02, 2014 15:07
door Evenementen Commissie
17 augustus: Spiderrit

Afbeelding

Net als de Spider Terrassen Tour van vorig jaar, wordt dit een korte rit van rond de 90 kilometer waarbij er alle gelegenheid is voor terras- of cafébezoek. Hierdoor is er uitgebreid gelegenheid om met andere Spiderrijders in gesprek te gaan zonder je daarna te hoeven haasten. Het routeboek bevat duidelijke aanwijzingen dus als er al getranspireerd wordt zou dat van de zomerzon moeten zijn en niet van het navigeren. De finish ligt in de buurt van Hasselt. Voordat iedereen nu ongerust wordt: dit is het Overijsselse Hasselt, niet te verwarren met Hasselt bij Velden of Hasselt in België.

Vanaf 10:00 uur word je ontvangen met koffie en cake en tot 12:00 uur kan er worden gestart. Vooraf aanmelden is niet nodig. Ook niet-donateurs met een Alfa Romeo zijn welkom om mee te rijden, tegen betaling van 8 euro per auto.

Er wordt gestart bij Alfa dealer Auto Palace Zwolle /Marslanden. Dit bedrijf is sinds januari van dit jaar Alfa Romeo dealer en reageerde erg enthousiast op ons verzoek. Dus het zou leuk zijn wanneer we met een grote opkomst dit bedrijf kunnen laten zien hoe zeer Alfa Romeo, klassiek of modern, leeft.

Adres en routebeschrijving staan in de evenementenkalender.

Een paar foto's genomen tijdens het uitzetten.

Afbeelding
We laten al snel Zwolle achter ons en vinden rust en ruimte.

Afbeelding
Een idyllisch stukje onverhard voor wie het aandurft. Er is een alternatieve route in het routeboek opgenomen.

Afbeelding
Leuk optrekje.

Afbeelding
Iets groter leuk optrekje.

Afbeelding
Iets groter leuk optrekje iets groter...

Afbeelding
Volop monumenten langs de route.

RE: SCARB 17 augustus: Spiderrit

Geplaatst: zo aug 17, 2014 18:12
door maarten916
Het was een erg leuke rit. Mijn vrouw en ik hebben met de Spider (916!) genoten.
Het grootste gedeelte van de rit hebben we open kunnen rijden. Het bleef droog of miezerde heel lichtjes.

De organisatie was TOP!! Hartelijk bedankt daarvoor :)

RE: SCARB 17 augustus: Spiderrit

Geplaatst: ma aug 18, 2014 15:27
door wollie
Yep wij (zwarte USA spider type2) vonden het ook een leuke rit. Goed route boek (indien goed gelezen dan). Ontvangst was ook leuk; onder andere drie alfa 4c's.

Tot de volgende keer!

RE: SCARB 17 augustus: Spiderrit

Geplaatst: di aug 19, 2014 09:12
door Xavier1978
Het was zeker een leuke rit en veel mooie landschappen en optrekjes gezien.
Het bleef gelukkig droog, dus ik ga zeker weer eens tijd besteden aan het restaureren van de 2000 USA Veloce spider in Avorio.

RE: SCARB 17 augustus: Spiderrit

Geplaatst: di aug 19, 2014 09:27
door Evenementen Commissie
Voor wie zich afvraagt 'waar zijn we nou toch allemaal langs gereden?' is dit de kaart: Google Maps.

RE: SCARB 17 augustus: Spiderrit

Geplaatst: do aug 28, 2014 21:55
door Evenementen Commissie