Pagina 1 van 1

SCARB 15 sept: Grebbenlinie registerrit 1900, 2000 en 2600

Geplaatst: ma aug 26, 2013 13:05
door Schaapm
Beste allemaal,

Op 15 september 2013 gaat de route langs de Grebbenlinie aangedaan worden door de leden van het 2000 en 2600 register.
Het mooie is dat ook het 1900 register acte de presence geeft.
Met alle toezeggingen welke tot nu toe gedaan zijn, zal er een fantastisch deelnemersveld aan de start staan.

Deze start vindt plaats bij de firma Oldtimerland te Amersfoort.
Ronald Versteeg, zelf eigenaar van onder andere een 2600 spider, zal vanaf 10.00 uur de deuren openen van zijn pand aan de Wiekenweg 45 te Amersfoort.

Na de ontvangst, inschrijving en rondleiding binnen het bedrijf (met tevens een motorrevisiebedrijf in het naastgelegen pand) zal er een route van een kleine 80 km gereden worden langs en nabij de Grebbenlinie.
Met een lunchstop halverwege de rit en het eindpunt in Rhenen waar na geborreld en gegeten kan worden, zal er voldoende gelegenheid zijn om van elkaars auto's en verhalen te genieten!

Wie mag er mee rijden?
In principe is de rit voorbestemd voor de leden van de voornoemde registers.
Wanneer een eigenaar of lid van een 1900, 2000 of 2600 mee wil rijden, kan dit ook met een andere Alfa. In de praktijk blijkt dat er toch nog wel wat spiders en coupés "under restoration" zijn, maar het criterium is dat je als eigenaar je kan inschrijven, ongeacht de staat van je auto.

Waar kan je je inschrijven? via 2000-2600@alfaclub.nl of via 06-50673232 is het mogelijk om je aan te melden. Ook kun je je op de dag zelf gewoon in Amersfoort melden.
Er zijn geen kosten aan de dag verbonden, maar de lunch en het na borrelen dienen uiteraard uit eigen middelen betaald te worden.

Aad Louter, Marcel Schaap en Ale Tepper zien uw inschrijving met plezier tegemoet!

RE: SCARB 15 sept: Grebbenlinie registerrit 1900, 2000 en 26

Geplaatst: zo sep 08, 2013 15:38
door Schaapm
Nog 1 week en dan is het zover!

De rit zoals hierboven aangekondigd is uitgezet, nagereden en geprint, dus ook de laatste dingetjes zijn geregeld om een fantastische dag te gaan beleven.

Het startpunt is vanaf 10.30 bij de firma Oldtimerland in Amersfoort.
Het adres van Oldtimerland is:

Oldtimerland
Industrieterrein de Wieken
Wiekenweg 43
3815 KL Amersfoort

Vanaf 10 uur gaan de deuren open van dit mooie bedrijf, waar Alfa's onderhouden, gerepareerd, gerestaureerd, maar ook gewoon verkocht worden.
Het zwaartepunt van de werkzaamheden ligt bij de oude modellen van de jaren "70 en ouder, dus er is wel veel affiniteit met de 1900, 2000 en 2600 modellen.

De rit wordt in 2 delen opgedeeld, waarbij de oude Grebbenlinie als de rode draad door de route ligt.
De eerste helft zal vanaf het startpunt in Amersfoort richting Bunschoten gaan, waarna er weer zuidwaarts richting de Treek gereden wordt.
Hier is onderweg een fantastische mogelijkheid om te lunchen.
Na de eventuele koffie/lunchstop zal de route via kleine plaatsjes als Woudenberg, Renswoude, Amerongen, richting het eindpunt in Rhenen gaan.
Op het eindpunt (nabij Ouwehands dierenpark) is het de bedoeling om hier nog gezellig te blijven "hangen" en onder het genot van een drankje lekker bij te praten en nieuwe Alfa-vriendschappen te sluiten.

Rond een uur of 5 zal de dag afgesloten worden. Op het eindpunt is voor een ieder die honger heeft, ook gelegenheid om een heerlijk diner (wel op eigen kosten) te nuttigen.

Wij hebben al een mooi aantal aanmeldingen mogen ontvangen en zijn ook zeer nieuwsgierig wat de totale opkomst zal zijn.

Tot 15 september om 10 uur in Amersfoort!

RE: SCARB 15 sept: Grebbenlinie registerrit 1900, 2000 en 26

Geplaatst: zo sep 15, 2013 20:57
door wilson
Beste Marcel en Aad,

Ik heb een super dag gehad, was om 19.45 u weer thuis en heel hartelijk dank voor jullie goede zorgen.

Groeten uit ZL,

René en Marcel,

RE: SCARB 15 sept: Grebbenlinie registerrit 1900, 2000 en 26

Geplaatst: di sep 17, 2013 22:11
door Schaapm
Top om te horen!
We hebben het met veel plezier georganiseerd en vervolgens enorm genoten van de gezelligheid tijdens de dag.

Volgend jaar weer, maar dan met Limburgse vlaai bij de koffie? :wink:

RE: SCARB 15 sept: Grebbenlinie registerrit 1900, 2000 en 26

Geplaatst: wo sep 18, 2013 22:48
door Schaapm
Paar foto's van de dag zelf.

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding