SCARB 30/31 oktober: op Auto Italia Houten
Geplaatst: do okt 14, 2010 15:35

Het weekend van 30 en 31 oktober is weer voor de Italiaanse auto’s in Houten.
Sinds 1991 is Houten dé ontmoetingsplaats voor alle Italiaanse autoliefhebbers. In de voorgaande 19 jaren heeft “Houten“ veel bijzondere auto’s laten zien: de wederopstanding van Bugatti, de primeur van Pagani, het vrijwel complete werk van Lamborghini, thema tentoonstellingen van Fiat Otto Vu, De Tomaso, prewar Italianen, schuurvondsten, Fiat bestelauto’s, Abarth, Bizzarrini, alle denkbare Lancia’s, Alfa Romeo’s, Maserati’s en Ferrari’s. Nog nooit in een Ferrari of Lambo gereden? Dan is nu je kans! Uiteraard tegen betaling kan deze ervaring worden gerealiseerd. Aanmelden bij de ingang van Expo Houten. Dit jaar is er weer volop aanbod in Houten van al deze genoemde illustere merken en extra aandacht voor de Nederlandse deelnemers van de Mille Miglia.
De Alfa Romeo rijder komt ruim aan zijn trekken op de beurs: de SCARB (en andere verenigingen, dealers, handelaren en registers) is vertegenwoordig met een mooie stand, waar men wordt verwelkomt met consumptie en sterke verhalen.
Neem gerust je meisje mee, want in Houten ruikt het niet alleen naar olie en benzine... de geur van espresso en de pizzaoven is alles overheersend. Niet alleen motorgebrul, maar ook de klanken van leuke Italiaanse zangers. Niet uitsluitend auto onderdelen, maar ook olijven, wijn of kleding… Met lege handen naar huis gaan is onmogelijk.
Waar en wanneer:
Auto Italia Houten vindt u aan de A27 vlak onder Utrecht.
In Houten, volg de borden Industrieterrein Doornkade.
Open zaterdag 30 oktober en zondag 31 oktober van 10:00 tot 17:00 uur.
De entree bedraagt 14 euro, het parkeren is gratis.
SCARB leden krijgen bij inlevering van de in Klaverblaadje 131 bijgevoegde flyer 2 euro korting op de entreeprijs.
Zie voor meer informatie: www.auto-italia-houten.nl
Theo Meinster
