Pagina 1 van 1

Taxatie; welke tips?

Geplaatst: vr dec 09, 2005 19:26
door Sergio
Komende dinsdag wordt mijn net aangeschafte 33 type 1 QV getaxeerd, wel zo'n fijn gevoel, mocht er iets met de wagen gebeuren, aangezien deze in een zeer goede staat verkeert.
Nu zal ik uiteraard de auto vooraf wassen, oppoetsen en van binnen netjes maken, maar welke tips hebben jullie nog meer?
Ik ben nl. bang dat hij wel eens niet goed op waarde geschat zal worden.

Zo wil ik zelf prijzen van vergelijkbare 33's verzamelen, maar er zijn geen 33's type 1 in de verkoop in NL (althans, ik weet ze niet te vinden).

Dus, mocht iemand bv. een vergelijkbare auto hebben welke getaxeerd is, of eend ergelijke auto weten te staan, laat het mij dan weten!


Alle andere tips zijn ook welkom!


Thx.

RE: Taxatie; welke tips?

Geplaatst: vr dec 09, 2005 23:33
door wobbut
Hopen op een mooi zonnetje, ziet zo'n auto d'r toch net ff beter uit. Bekende historie / mate van originaliteit doen het ook altijd goed. Heb je zelf een idee van de taxatiewaarde? Heb geen flauw idee, maar 4 a 4,5k lijkt me goed mogelijk voor een mooie type 1. Vorige week is mijn GTV6 getaxeerd en de taxateur van ABAS kwam uiteindelijk 500 euro hoger uit dan ik in gedachten had :lol:

Succes :!:

RE: Taxatie; welke tips?

Geplaatst: vr dec 09, 2005 23:46
door Sergio
Het grote probleem is dat er eigenlijk totaal geen vergelijkingsmateriaal is, ik ken eigenlijk alleen de QV type 1 van Huib, verder geen goede type 1 QV's.

Op internet is ook helemaal niets te vinden ter vergelijking.
Dit alles kan in mijn voordeel werken of in mijn nadeel werken... Ik ben bang voor het laatste. Maar als ik de taxateur (ook ABAS) kan overtuigen van de uniciteit van de auto en de waarde voor de 33 -liefhebbers moet het wel goed zitten.

De auto zelf is volledig origineel, historie beperkt.

RE: Taxatie; welke tips?

Geplaatst: za dec 10, 2005 09:13
door SPIDERVELOCE1750
Is het de bedoeling om haar daarna omnium te verzekeren ?

Wij hebben onze Bella ( de witte slanke dame ) via onze autogekke verzekeringsmakelaar laten verzekeren en de taxatie ( gratis en met fotookes en een recente gazet ) is ook via hem en een firma in Groot Brittanie gebeurd . Premie valt dik mee en ze is voor een lekker bedrag geschat . Vraag het maar aan Michel , die is recent ook bij die man aangesloten .

Kristal