Pagina 1 van 1
Vraagje
Geplaatst: wo mei 23, 2007 21:02
door nino
Tot voor kort stond mijn ex Squadra Guilia Super op dit forum te koop (nu niet meer, verwijderd door de moderator?). Wat ik me afvraag is dat, zeker gezien de positive reacties op mijn auto, er geen serieze reacties zijn geweest

. Lag dit aan de prijs (10.500 euro), of is er een andere reden dat de auto niet gewild is. Ik had wel reacties vanuit de DNRT, maar dat zijn niet de echte Alfa liefhebbers....
Vraag is dus, is mijn auto te duur? Is de auto niet geschikt? of is er een andere reden... Ik moet de auto verkopen en het is echt een goede (harde en rechte koets, dure race onderdelen, goed en snel blok, sper etc). Kortom wie helpt me?
De auto staat overigens nog wel op het "Te Koop en Gezocht" gedeelte van de website, ondertussen op pagina 4 of 5.
Ik hoor het graag van jullie.
Niels
RE: Vraagje
Geplaatst: wo mei 23, 2007 21:08
door nino
Ik zie net in mijn profielgegevens dat er nog een oud mailadres stond. Dat kan natuurlijk een goede reden zijn voor de beperkte reacties...
Nieuwe mailadres is:
anoesja@casema.nl
Ondertussen ook al aangepast in mijn profiel.
Leuk zo, met jezelf op het forum kletsen...
Wil iedereen die dus gemaild heeft en intersse heeft in de auto, dit nog een keer doen maar dan naar het nieuwe mailadres? Alvast bedankt!
Niels
RE: Vraagje
Geplaatst: wo mei 23, 2007 23:02
door Bartman
Prijs is wel stevig voor een Squadra met schroefkooi en normale dempers.
Dat vind ik in ieder geval.
Al 'ie lang stil heeft gestaan zit er namelijk ook nog wel werk aan om alles weer gangbaar te krijgen. Dus voor dat geld ben je er nog niet.
RE: Vraagje
Geplaatst: do mei 24, 2007 08:28
door vV
ik denk dat Bartman de spijker op de kop slaat..
Een tijdje geleden stond er een vers opgebouwde racer te koop voor 15.500,=, met frisse motor en bak, nieuw opgezet, doorgelast, vol gelaste kooi, coil-overs... Tel dat allemaal bij elkaar op..
Om jouw auto competitief te maken moet er minimaal 5000,- in schat ik zo..Een gelaste kooi kost zomaar 2000,= bv.
Dus ja ik denk de de vraagprijs te hoog is...
RE: Vraagje
Geplaatst: do mei 24, 2007 08:55
door Rees-Cees
RE: Vraagje
Geplaatst: do mei 24, 2007 09:15
door alfaqv75
en mocht je hem in onderdelen weg doen, geef dan een seintje, want dan heb ik wel belangsteling
(in meerdere onderdelen!)
inderdaad is de prjis wat aan de hoge kant, heb soort gelijke wagens voor minder zien staan (rond de 6000-7000 euro en die ging voor nog minder weg ook)
RE: Vraagje
Geplaatst: do mei 24, 2007 09:24
door siegerdehaan89
die blauwe met rode neus en Superleggera's toen bij alfaromeoservice.... Vraagprijs begon hoog, uiteindelijk voor ~5000 euro weggegaan toch?

Re: RE: Vraagje
Geplaatst: do mei 24, 2007 10:06
door GiuliaLee
die blauwe met rode neus en Superleggera's toen bij alfaromeoservice.... Vraagprijs begon hoog, uiteindelijk voor ~5000 euro weggegaan toch?

http://www.classicalfa.nl/Verkocht.htm en dan linksboven?
EEeeuuhhhh die was niet voor heel erg duur weg gegaan dacht ik

was ook van iemand van het forum
RE: Vraagje
Geplaatst: do mei 24, 2007 10:53
door hagen111
Voor een auto met gele koni's, een schroefkooi, wat schade en die 4 jaar stil heeft gestaan vraag je met 10k er echt de hoofdprijs voor.
Mijn advies is dat je er een kenteken op moet krijgen en wat lager in prijs moet gaan zitten. Ik denk dat je dan een hele aantrekkelijke auto aanbiedt.
Nog een tip: adverteer met de auto op
www.alfaholics.com. Er is internationaal veel vraag naar trackday/race autos en je markt wordt veel breder. Internationaal gezien zijn er ook genoeg mensen die rond de 10k neerleggen voor een goede auto.
RE: Vraagje
Geplaatst: do mei 24, 2007 10:56
door alfaqv75
die blauwe met rode neus en Superleggera's toen bij alfaromeoservice.... Vraagprijs begon hoog, uiteindelijk voor ~5000 euro weggegaan toch?
die bedoelde ik, soort gelijke wagen maar dan met kenteken (en die had niet stil gestaan), was inderdaad van iemand van het forum
RE: Vraagje
Geplaatst: do mei 24, 2007 11:29
door siegerdehaan89
maar die koets zag er wel veel minder uit (op de foto's)

RE: Vraagje
Geplaatst: do mei 24, 2007 12:16
door Petje 75
Koets was idd veel minder maar technisch weel veel beter, TS motor en veel meer aanpassingen auto is helaas in spanje overleden, na een afgebroken las aan het stuurhuis

RE: Vraagje
Geplaatst: do mei 24, 2007 20:39
door nino
Okee, dat is duidelijk. Te veel gevraagd. Punt is wel dat, hoewel de auto niet op het circuit heeft gerdeen, de auto niet heeft sitlgestaan (klandestien wat rondjes, onderhoud bij van Lingen vorig jaar nog!). Alles werkt en is dus gangbaar, van verlichting t/m motor, bak, sper etc. Dat wat wel verouderd kan zijn(kogels, remleidingen rubbers) heb ik vervangen. dus de auto is wel fris.
Maar goed, boodschap is duidelijk. Het moet goedkoper en bij deze....8500 mag ook. Doet wel pijn, maar het is niet anders. Die tip van Alfaholics ga ik wel opvolgen.
Krijg het maar moeilijk in mijn kop dat een goede auto (carrosserie etc) met veel speciale en dure onderdelen, allemaal werkend voor zo weinig van de hand gaat. Tja in onderdelen...dat lijkt me helemaal zonde. En wat levert dat dan op?
Maar jullie zijn de experts! Als ik er naar vraag, moet ik niet zeuren als ik eerlijke antwoorden krijg. ook al wil ik het eigenlijk niet horen. Heren bedankt!
Gegroet,
Niels