Pagina 1 van 1

Kaarten voor WTCC in Zandvoort

Geplaatst: vr mar 16, 2007 23:28
door Kosta
Op ticketbox kom ik niet helemaal uit de uitleg over de tickets.

Er staat bij zilver: toegang tot duinen, paddock en tribune.
Er staat bij goud : toegang tot duinen, paddock en hoofdtribune.

Welke tribune is dat dan bij zilver? En mag je daar met een goudticket ( de duurste ) dan niet op die tribune ?

Ik zat er dus aan te denken om zilver te nemen want ik wil dus op de tribune zitten waar je kijkt op het rechte stuk voor de Audi-s bocht.

Iemand die meer weet ?

RE: Kaarten voor WTCC in Zandvoort

Geplaatst: za mar 17, 2007 10:44
door Aernoudt
Hoor ik ook graag; lijkt me leuk om naar toe te gaan :D

RE: Kaarten voor WTCC in Zandvoort

Geplaatst: zo mar 18, 2007 21:14
door Kosta
Niemand die dit weet ? Iemand die weet waar Vak Z is ?

RE: Kaarten voor WTCC in Zandvoort

Geplaatst: ma mar 19, 2007 08:31
door tommaso
Wat ik van de uitleg begrijp is dat je met zilver toegang tot de paddock hebt en de tribunes die binnen het paddock gebied staan.
Met goud heb je ook toegang tot de hoofdtribune.

Zou voor zilver gaan.

Vindt de prijzen weer typisch Zandvoort en dus aan de prijs.
Heb de afgelopen jaren diverse WTCC races gevolgd op circuits als Monza , Spa, Magny Cours, Oschersleben, Brno en Valencia maar nergens
dit soort opgeklopte prijzen hoeven betalen behalve op Hockenheim.

Vrees dat mijn loyaliteit voor Alfa en het WTCC het toch van mijn stellingname hierboven zal winnen.

tot ziens te Zandvoort

RE: Kaarten voor WTCC in Zandvoort

Geplaatst: ma mar 19, 2007 09:37
door Kosta
Letterlijk staat er dat je met goud niet op de binnenste tribune mag maar idd is jouw uitlepg plausibeler. Ik ga ook voor zilver maar dan alleen op zaterdag, gewoon even sfeer proeven . Ik kan die zondag helaas niet.

RE: Kaarten voor WTCC in Zandvoort

Geplaatst: ma mar 19, 2007 10:48
door tommaso
Denk dat je de juiste keuze maakt Kosta.
Zaterdag zal de sfeer wat relaxter zijn dan zondag.
Zondag kan je de races ook uitstekend zien / opnemen via Eurosport.

Alfa komt volgens de laatste berichten met drie auto's aan de start waarbij die derde door Freitas van het Belgische team gevormd wordt.

Ik heb zelf nog mijn zomervakantie rond de WTCC races in Valencia en Pau gebouwd.
Wordt een druk maandje met 6 mei Zandvoort en 20 mei Valencia en 3 juni Pau. Daarna zal ik wel WTCC moe zijn maar wilde dit toch doen
als ode aan de 156 WTCC, de beste Alfa Romeo tourwagen ooit.

RE: Kaarten voor WTCC in Zandvoort

Geplaatst: di apr 03, 2007 10:20
door tommaso
In verband met de geluidseisen te Zandvoort , what else is new, wordt een vrije training van zaterdag naar vrijdag verplaatst.
Vrijdag wordt dan om 1400 een vrije training gereden die bedoelt is om de auto's te checken. Later die middag wordt nog een tweede vrije training gehouden die dus eerst op zaterdag gepland stond.
Reden is dat er maar 1 uur per dag tourwagens op Zandvoort mogen rijden.

Normaal worden op de WTCC circuits twee vrije trainingen op zaterdag gereden en ook de kwalificatie.
Nu op Zandvoort dus op zaterdag 1 vrije training en daarna kwalificatie.

Zondag is warm-up en twee races die dit jaar een vroege race en de gewone race qua timing kennen en niet zoals
voorgaande jaren back-to-back met een herstelpauze er tussenin.

Voor de die-hard Alfa fans dus drie dagen tourwagens kijken :lol: