Pagina 1 van 1

TS klauwen op 105

Geplaatst: do dec 03, 2009 08:51
door cuoresportivo33
Ik ben gisteren begonnen met de conversie van mijn voorremmen. Ik wil deze voorzien van TS klauwen en normale ongeventileerde 2L schijven.
Nu is mij verteld dat de schijven zo op de 1300 fusee zouden moeten passen.

Echter, gisteren kwam ik erachter dat bij montage van de 2L schijven deze aan de achterzijde van de schijf tegen de fusee aan schuren. Om precies te zijn tegen de bevestigingsoren voor de klauw. Het is maar minimaal. Hoor ik daar een beetje van de fusee af te slijpen of zie ik iets over het hoofd?

Verder wordt gezegd dat er een millimeter van de bevestigingspunten van de remklauw dienen worden afgevijld om deze te centreren t.o.v de klauw. maar ik heb het idee dat dit voor het pasvlak niet echt optimaal is. volgens mij krijg je dit zelf nooit netjes recht. Hoe hebben jullie dit opgelost?

RE: TS klauwen op 105

Geplaatst: do dec 03, 2009 11:21
door GiuliaCorse
TS klauwen passen idd op 1300 fusee met 2.0 schijf.
Aan pasvlak niks doen krijg je idd niet meer goed recht, en klauw zit iets uit midden maar plaats genoeg om beide remblokken kwijt te kunnen.
Je moet alleen klein randje aan de binnenzijde klauw weg halen daar schuurt ie n.l. langs je schijf.
Afbeelding
Afbeelding

RE: TS klauwen op 105

Geplaatst: do dec 03, 2009 11:44
door cuoresportivo33
Doe aangegeven hoekjes heb ik al weggeslepen. Het probleem met de schijf staat los van de klauw. de schijf loopt namelijk al aan zonder dat de klauw gemonteerd is

RE: TS klauwen op 105

Geplaatst: do dec 03, 2009 13:09
door GiuliaCorse
Weet je zeker dat je 1300 fusee's hebt kijk maar hoeveel ruimte je zou moeten hebben.
Afbeelding

RE: TS klauwen op 105

Geplaatst: vr dec 04, 2009 09:05
door cuoresportivo33
Fusees zijn van een 1300. Op 2L fusees zouden de schijven sowieso moeten passen.

Maar het is opgelost. Ik heb een beetje weggevijld van fusee. Ik denk dat het door de schijf komt. de binnenradius is net even anders dan de originele schijf. Nu past het perfect. Samen met de kleuw. bedankt voor de hulp.

Afbeelding