Pagina 1 van 1
Alfa 156 Sportswagon 1.8TS Edizione Limitata
Geplaatst: do mei 22, 2025 19:55
door jpgvdbliek
Na 18 trouwe dienstjaren bied ik mijn Alfa 156 SW ter overname aan.
No 374 van gelimiteerde serie; Bouwjaar 2003.
De auto is altijd met zorg bereden en erg goed onderhouden. Complete onderhoudshistorie aanwezig.
Alles functioneert aan deze auto en vertoont dus geen gebreken.
Het interieur (beige leder) is in uitstekende staat en vertoont nauwelijks gebruikssporen mede door het feit dat de auto altijd als tweede auto is gebruikt waar ik alleen gebruik van heb gemaakt. Enig minpunt aan het exterieur is roestvorming bij de dorpels. Bodem is hard.
- Auto climate control
- 17 inch GTA velgen met nieuwe 215 / 50 Good Year banden
- Originele set 16 inch LMV met winterbanden (zijn ver op)
- Radio /CD combinatie
Prijs 1.950 euro

Re: Alfa 156 Sportswagon 1.8TS Edizione Limitata
Geplaatst: vr mei 23, 2025 14:02
door stephen
je foto's zijn niet zichtbaar
iets met, je moet geregistreerd zijn, van waar je ze geupload hebt ws..
Re: Alfa 156 Sportswagon 1.8TS Edizione Limitata
Geplaatst: vr mei 23, 2025 14:18
door jpgvdbliek
Wat je gedoe met het plaatsen van foto's binnen dit forum. In de preview van het bericht stonden ze er keurig op.
Als er geïnteresseerden zijn die meer info en foto's toegestuurd willen krijgen, neem dan gerust contact met mij op via 06-15349785.
Re: Alfa 156 Sportswagon 1.8TS Edizione Limitata
Geplaatst: za mei 24, 2025 12:34
door e90330
Even een vraagje over die limited edition. Ik heb juist een 156 SW gekocht die ook zo’n EDIZIONE LIMITATA zou zijn. Hoe kun je dit herkennen en hoe weet je welk nummer het is? Ik vind niet echt veel info hierover.
Sorry voor de off topic
Re: Alfa 156 Sportswagon 1.8TS Edizione Limitata
Geplaatst: za mei 24, 2025 16:28
door Tonio
De 156 en 147 Edizione Limitata's zijn niet speciaal te herkennen. Er zit ook niets bijzonders aan. Alleen ze hadden een "pakket" aan bepaalde extra's die toch al los leverbaar waren. Dat werd toen eens als geheel samen voor een wat gunstiger prijs aangeboden. Dat was het actiemodel. Volgens mij was het een initiatief van de Nederlandse importeur. De auto's kwamen zo uit Italië, de importeur had bij een Nederlands bedrijf de plakkertjes "Edizione Limitata" gekocht en die werden er hier door de dealer op geplakt. (Zelf gezien, geen twijfel over).
Behalve wanneer de klant die plakkertjes er niet op wilde hebben. Zoals mijn broer, die heeft toendertijd eens een nieuwe 147 Edizione Limitata gehad. Dat setje plakkertjes kreeg hij toen los mee; nog in de plastic verpakking van het Nederlandse bedrijf. (Dat setje heb ik ooit van hem gekregen maar weet nu niet zo gauw waar het ligt. Dus foto's heb ik er niet van. Een Edizione Limitata sleutelhanger zat er ook bij.)
.
Re: Alfa 156 Sportswagon 1.8TS Edizione Limitata
Geplaatst: za mei 24, 2025 19:58
door e90330
Zo had in het ook gelezen, dus bedankt voor de bevestiging. Zo goed waren ze dan toch niet uitgerust vermits mijne zelfs geen elektrische ruiten achteraan heeft. Wat ik mij afvroeg hoe de topic starter het productie nummer kent. Ik zie geen genummerde stickers, tenzij mijn auto gewoon de limited edition stickers heeft
Re: Alfa 156 Sportswagon 1.8TS Edizione Limitata
Geplaatst: zo mei 25, 2025 10:06
door GT 75V6
M’n ouders hebben in 2003 een nieuwe Edizione Limitata gekocht en ik kan het verhaal over de stickers bevestigen. Er hoorde ook een interieursticker bij. Die hebben wij er toen niet op laten plakken.
Re: Alfa 156 Sportswagon 1.8TS Edizione Limitata
Geplaatst: zo mei 25, 2025 11:01
door Hylke
Nog een kleine toevoeging: het facelift-model zat eraan te komen, dus kan mij voorstellen dat er vanuit Italië wat financiële nudges waren om de “oude” modellen te slijten.
Re: Alfa 156 Sportswagon 1.8TS Edizione Limitata
Geplaatst: wo jun 18, 2025 10:53
door jpgvdbliek
De 156 Sportswagon is verkocht.